مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۱۱۴۱
آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم مومن جویبار با بیان اینکه امروز زمان دیگری است و زمان شناسی دیگری لازم است، گفت: امروز جهاد در جبهه دیگری لازم است و آن حضور مردم در پای صندوق های رای است تا دشمنان ما برای ما نقشه نکشند .
کد خبر: ۸۶
20 February 2016     -     ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه امروز (شنبه)  طی سخنانی در جمع مردم متدین و شهید پرور جویبار با بیان اینکه یکی از خصایص مومن، زمان شناس بودن است، اظهار کرد: انسان مومن با بصیرت و فهم راه درست را انتخاب می‌کند و باید توجه داشت که بی توجهی به شناخت زمانه موجب خسارت است و موجب از دست دادن استعدادها و توانمندی هایی کشور خواهد شد.

ایشان ادامه داد: ما امروز در کشور دارای استعدادهای فراوان هستیم و از سوی دیگر تهدیدهای متعددی از ناحیه دشمنان  متوجه این کشور ولایی است.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: شناخت تهدیدها و شناخت فرصت ها و تشخیص راه درست نیازمند بصیرت است و امروز کشور نیاز به انسجام، همدلی و وحدت دارد و ما نیازمند شناخت دوست و دشمن هستیم.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز زمان دیگری است و زمان شناسی دیگری لازم است، گفت: امروز جهاد در جبهه دیگری لازم است و آن حضور مردم در پای صندوق های رای است تا دشمنان ما برای ما نقشه نکشند .

ایشان ادامه داد: امروز رادیوهای بیگانه به ما القا می کنند که به چه کسی رای بدهیم و به چه کسی رای ندهیم؛ اما ما باید فرزند زمان خود باشیم و دوست و دشمن را بشناسیم و امروز مقام معظم رهبری خطوط سعادت و پیشرفت را برای این کشور ترسیم کرده است.

آیت‌الله آملی لاریجانی با تعجب آمیز خواندن نقشه کشیدن رادیوهای بیگانه برای انتخابات خبرگان اظهار کرد: رادیوهای بیگانه اینگونه تبلیغ می کنند که می خواهیم مسیر ورود عده ای را به مجلس خبرگان سد کنیم؛ چون آنها تندرو هستند و مقتدرانه از رهبری و نظام حمایت می کنند.

ایشان ادامه داد: باید توجه داشت که دشمنان خارجی به روش خود عمل می کنند و دنبال منافع خود هستند؛ اما باید تاسف خورد برای کسانی که در درون کشور همان مسیر  را می روند و با همان زاویه از ولایت، حرکت می کنند.

آیت الله آملی لاریجانی  با اشاره به ضرورت مقایسه انقلاب اسلامی با انقلاب های اخیر منطقه گفت: فقدان رهبری مقتدر موجب شد تا انقلاب های اخیر منطقه به یکسال هم نکشد و امروز منطقه محل جولان داعشی ها باشد؛ بنابراین باید توجه داشت که امروز ولایت فقیه محور وحدت ملی و اقتدار ملی است.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امام راحل و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری در طول 37 سال به اعتماد مردم در مقابل هجمه ها ایستادند، اظهار کرد: دشمنان در طول 37 سال شدیدترین فشار ها را علیه جمهوری اسلامی وارد کراند؛ اما نتوانستند کاری کنند و امروز جمهوری اسلامی در بعد نظامی، علمی و مهندسی از هر زمان دیگری مقتدرتر است.

آیت الله آملی لاریجانی در پایان با ابراز امیدواری نسبت به خلق حماسه دیگری از سوی مردم  در هفتم اسفند خاطرنشان کرد: برای نظامی که شعارش توحید و ولایت است، باید هر قدمی که ممکن است برداریم و این قدمها عبادت محسوب می شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: