مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۳۱۰
آیت الله آملی لاریجانی در جمع مردم آمل گفت: انشاءالله در هفته آینده یک حماسه بزرگ را در انتخابات داشته باشیم تا گزافه گویی دشمنان نظام را به صورت کوبنده پاسخ دهیم.
کد خبر: ۷۵
19 February 2016     -     ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۴ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه بعدازظهر امروز (جمعه) طی سخنانی در جمع مردم عالم پرور و متدین آمل اظهار کرد: آمل دیار عالمان برجسته،‌فقیهان، حکما،‌عرفا و شخصیت‌هایی است که از زمره برزگان و مفاخر جهان اسلام محسوب می‌شوند.

ایشان ادامه داد: دریغ است که از بزرگان این شهر آیت الله میرزا هاشم آملی،‌علامه جوادی آملی و علامه حسن زاده آملی که معارف و مطالبشان دائما جان‌های مستعد را در جهان اسلام روشنی می‌بخشد،‌یادی نکنیم.

رئیس قوه قضائیه در ادامه به اهمیت 2 انتخابات مهم پیش رو اشاره کرد و بیان داشت: حضور پرشور و مقتدرانه مردم در انتخابات پیش رو مسلما در صلابت نظام جمهوری اسلامی موثر است و پیام مهمی را برای کشورهایی که در فکر تضعیف جمهوری اسلامی هستند ارسال می‌کند.

ایشان برداشتن هر قدم برای تقویت نظام جمهوری اسلامی را همچون عبادت دانست و اظهار کرد: هر قدمی که برای تقویت نظامی که برای برقراری آرمان‌ها و پیام‌های قرآنی بنا شده است برداشته شود، عبادت محسوب می‌شود.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: انشاءالله در هفته آینده یک حماسه بزرگ را در انتخابات داشته باشیم تا گزاف گویی دشمنان نظام را به صورت کوبنده پاسخ دهیم.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت بازگشت به قرآن اظهار کرد: در روایات متعدد به حرمت و کرامت قرآن اشاره شده است.

رئیس قوه قضائیه در ادامه با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) در باب ذکر خداوند که در اصول کافی آمده است،‌ گفت: آن منزلی که در آن قرآن قرائت می‌شود و ذکر خداوند گفته می‌شود، برکتش فراوان خواهد شد و ملائکه در آن خانه حضور پیدا خواهند کرد و شیاطین از آن خانه دور می‌شوند.

ایشان در پایان با بیان اینکه قرآن کتاب هدایت و نور است و ترک و عدم اعتنا به آن یک خسارت محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: این مهجور ساختن قرآن در میان ما موجب حسرت ما خواهد شد؛‌چراکه قرآن کتابی معمولی نیست و به تعبیر امیرالمومنین علی (ع)‌قرآن یک اقیانوس بی پایان است که عمقش درک نمی‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: