مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۷۱۷
معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت : حضور حداکثری و با بصیرت مردم در انتخابات، ایران اسلامی را بیمه می کند و راه را برای رسیدن انقلاب به آرمان های والایش هموار می سازد.
کد خبر: ۴۸
15 February 2016     -     ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله آملی لاریجانی، محمد جواد لاریجانی در همایش "اسلام و حقوق بشر – خبرگان و بصیرت" در تنکابن افزود : جمهوری اسلامی یک پروسه است و نسل های آینده با قدرت بیشتر باید آن را ادامه دهند تا به سرمنزل مقصود برسد.
وی اظهار داشت : اگر به تجربه 37 ساله انقلاب اسلامی نگاه کنید می بینید که کشور ایران از یک مملکت توسری خور و ضعیف به یک کشور قدرتمند در همه عرصه ها در جهان تبدیل شده و برای آن احترام خاصی قائل هستند.

دکتر جواد لاریجانی شاه کلید رفع همه مشکلات کشور را بصیرت دانست و اظهار داشت : اگر مردم با بصیرت خود نسبت به وضع موجود کشور آگاه شوند می توانند بهتر و سریع تر بر مشکلات فائق آیند.

وی افزود : خوشبختانه بنیه اقتصادی کشور بسیار خوب است اما به دلیل برخی ضعف ها در سیستم اقتصادی کشور ، با مشکلاتی مواجه هستیم که باید نسبت به رفع آنها تلاش شود .

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به توطئه های دشمنان در کم رنگ کردن نقش مردم در انتخابات ، گفت : دشمنان تلاش دارند تا مردم را نسبت به انتخابات مایوس کنند اما مردم انقلابی ایران اسلامی با درک درست از واقعیت به پای صندوق های رای خواهند رفت و دشمنان را مثل همیشه ناامید خواهند نمود.

جواد لاریجانی : حضور مردم در انتخابات، ایران اسلامی را بیمه می کند
وی به ویژگی های نمایندگان مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و بیان داشت : نماینده مجلس خبرگان رهبری باید نظام اسلامی را بخوبی بشناسد و نسبت به جایگاه ولایت فقیه و مصادیق آن از آگاهی لازم برخوردار باشد.

دکتر جواد لاریجانی اظهار داشت : مجلس خبرگان باید سینه خود را برای ولایت فقیه سپر کند تا به این جایگاه الهی خدشه ای وارد نشود.
وی یادآور شد : سیاست جمهوری اسلامی در جهان یکی از داهیانه ترین سیاست هاست که مرهون روشنگری ها و راهنمایی های رهبر فرزانه انقلاب است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: