مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۱۲۹۲
آیت‌الله آملی لاریجانی با حضور در جمع صمیمی مردم ساری و میاندورود درباره مسائل مربوط به انتخابات هفتم اسفند به سخنرانی پرداخت. گزارش مصور این مراسم را تقدیم‌تان می‌کنیم.
کد خبر: ۱۲۰
24 February 2016     -     ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۵ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه امروز(چهارشنبه) در جمع پرشور و صمیمی مردم شهرستان های ساری و میاندورود با بیان اینکه پرورش در فضای ایمانی و اسلامی یک فضل الهی است، اظهار کرد: ما به عنوان مسلمان دارای درجاتی از ایمان هستیم و بر این اساس خداوند ما را هدایت کرده؛ اما ما از این نعمت غافلیم.

گزارش مصور  این مراسم را تقدیم‌تان می‌کنیم.گزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورودگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم ساری و میاندورود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: