مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۵۳۲
آیت‌الله آملی لاریجانی، در جمع مردم ساری و میاندورود با بیان اینکه امروز رهبری محور اقتدار و انسجام کشور است، گفت: در بیانات امروز مقام معظم رهبری، روشنگری های زیادی وجود داشت و ایشان ایجاد دو قطبی تندرو و میانه رو را ادبیات سیاسی دشمن برای فریب مردم دانستند. آیا استقامت در راه ایمان و اسلام تندروی است؟
کد خبر: ۱۱۹
24 February 2016     -     ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۸ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه امروز(چهارشنبه) در جمع پرشور و صمیمی مردم شهرستان های ساری و میاندورود با بیان اینکه پرورش در فضای ایمانی و اسلامی یک فضل الهی است، اظهار کرد: ما به عنوان مسلمان دارای درجاتی از ایمان هستیم و بر این اساس خداوند ما را هدایت کرده؛ اما ما از این نعمت غافلیم.

ایشان با بیان اینکه تنفس در فضای ایمانی آثار زیادی دارد، گفت: حق تعالی می فرماید: هر کس ایمان به خدا آورد، خداوند قلب او را به امور حقه هدایت می کند تا راه برای او روشن شود.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه ولایت تکمیل کننده نعمت دیانت است، تصریح کرد: در زمان غیبت، ولایت معصومین(ع) از طریق ولایتِ مجتهد جامع الشرایط اعمال می شود و ما باید به نعمت ولی فقیه مفتخر باشیم.

ایشان ادامه داد: اینکه عده ای حرف های تضعیف کننده پخش می کنند و با رهبری زاویه دارند، به این دلیل است که آن هدایت را نیافته اند و ما باید شکرگزار نعمت ولایت فقیه باشیم.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز رهبری محور اقتدار و انسجام کشور است، گفت: در بیانات امروز مقام معظم رهبری، روشنگری های زیادی وجود داشت و ایشان ایجاد دو قطبی تندرو و میانه رو را ادبیات سیاسی دشمن برای فریب مردم دانستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با طرح این سوال که آیا استقامت در راه ایمان و اسلام تندروی است، گفت: می‌گویند فلانی در بحث اجرای حدود، پافشاری می کند؛ ما افتخار می کنیم که بر اجرای حدود پافشاری کنیم. کدام کاندیدای خبرگان می تواند ادعا کند اجرای حدود را قبول ندارد؟

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه همه علمای اسلام بر اجرای حدود تاکید کرده اند، افزود: دشمنان به اموری انتقاد وارد می‌کنند که جزو مسلمات فقه ماست؛ این هم یک نعمت است که دشمن انسان، احمق باشد.

رئیس دستگاه قضا اظهار کرد: امام خمینی (ره) از ملامتِ ملامت کنندگان نمی ترسید و این نقطه قوت امام(ره) بود؛ در مورد رهبری هم همینطور است و ایشان انسان بسیار مقتدری هستند و اگر تشخیص دهند که یک امر، وظیفه است، آن را انجام می دهند.

آیت الله آملی لاریجانی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما در هفتم اسفند به بوق های رسانه ای غربی و اربابان آنها که قصد خط دهی دارند، پاسخ قاطع و دندان شکنی خواهند داد و آنها باید بدانند که ملت شهید داده ما، 37 سال است که زیر بار اینگونه خط دهی ها نرفته اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: