مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۴۶۸
آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم شیرگاه با بیان اینکه امروز نیاز داریم تا نگاهی عمومی تر به وضع کشور داشته باشیم، گفت: امروز رسانه های بیگانه با تمام توان در مقام مایوس کردن مردم از حضور در پای صندوقهای رای هستند؛ اما مردم بصیر و موقعیت شناس ما می دانند که کشورهای استعماری و سلطه گر چرا به دنبال این هستند کسانی را که با رهبری زاویه دارند، به میدان بیاورند. مردم ما ولایتمدارند و قدر رهبری را می دانند
کد خبر: ۱۱۸
24 February 2016     -     ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵ تاریخ انتشار :
آیت‌الله آملی لاریجانی در جمع مردم شیرگاه: مردم می‌دانند که کشورهای سلطه‌گر چرا درصدد به میدان آوردن کسانی هستند که با رهبری زاویه دارند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه امروز چهارشنبه طی سخنانی در جمع مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهر شیرگاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه هفتم اسفند این شهر، اظهار کرد: مطابق آیه قرآن رزق شهدا نزد خداوند است و این رزق از سنخ دیگری است و با ارزاق ما در این دنیای مادی متفاوت است و ما این مقام را درک نمی کنیم.

 ایشان با بیان اینکه امروز نیاز داریم تا نگاهی عمومی تر به وضع کشور داشته باشیم، گفت: امروز رسانه های بیگانه با تمام توان در مقام مایوس کردن مردم از حضور در پای صندوقهای رای هستند؛ اما مردم بصیر و موقعیت شناس ما می دانند که کشورهای استعماری و سلطه گر چرا به دنبال این هستند کسانی را که با رهبری زاویه دارند، به میدان بیاورند. مردم ما ولایتمدارند و قدر رهبری را می دانند.

 آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب که شهید زنده  محسوب می شوند، خود را وقف مردم کرده اند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری وضعیت تمام کشور را رصد می کنند و در راستای حل مشکلات مردم توصیه هایی را به مسئولان عالی نظام انجام می دهند.

 رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه اصرار مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی برای رونق تولید و اشتغال در کشور است، گفت: معظم‌له از حدود 20 سال پیش به روسای جمهور تاکید می کردند که نفت را از اقتصاد ملی کنار بگذارند؛ بدین معنا که بودجه های سالانه را بر اساس نفت تنظیم نکنند.

 ایشان با بیان اینکه مردم خادم را از غیر خادم می شناسند، تصریح کرد: امیدواریم مردمِ با بصیرت و موقعیت‌شناس ما در هفتم اسفند پای صندوقهای رای حضور یابند و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان بکشند.

 آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه مردم همواره در فهم موقعیت و مشکلات کشور از مسئولان جلوتر بوده اند، افزود: امیدواریم مردم با حضور خود در انتخابات پیام اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به کشورهای غربی و سلطه‌گر برسانند.

 رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه مردم ما هر کجا در مقابل دشمنان محکم ایستاده اند آنها مجبور به عقب نشینی شدند گفت: قطعا این کشور با سرمایه های عظیم انسانی و مادی مشکلات را از سر راه بر می دارد و ما مطمئنیم آینده ای روشن برای کشور وجود دارد.

 آیت الله آملی لاریجانی در ادامه به مقوله امنیت اشاره کرد و بیان داشت: امنیت امروز ایران اسلامی به سادگی به دست نیامده است و این امنیت مرهون خون شهدا و جهاد جهادگران و مقاومت مردم است.

 ایشان ادامه داد: افراد و نهادهای مختلفی در حال کار هستند که این امنیت حاصل شود و دستگاه قضایی نیز در برقراری بخش عمده ای از این امنیت در سرتاسر کشور نقش دارد و دادستانهای مراکز استانها و روسای دادگاه های بخشها در صحنه برقرار امنیت حضوری موثر دارند.

رئیس دستگاه قضا در پایان با اشاره به مطلبی که اخیرا در یکی از روزنامه های غربی به چاپ رسیده مبنی بر اینکه اوباما مشتاقانه وضعیت انتخابات ایران را رصد می کند، خاطر نشان کرد: بوق های رسانه ای و تبلیغاتی غربی ها دائما در حال خط دهی هستند و ما یقین داریم که مردم ما شاخص ها را تشخیص می دهند و اهداف و اغراض غربی ها را شناسایی می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: