مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۱۵۵۰
آیت‌الله آملی لاریجانی با حضور در همایش فاطمیون ساری، در جمع عزاداران حضرت صدیقه کبری(س) به ایراد سخنانی درباره فضائل ائمه طاهرین(ع) و مناقب حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت. گزارشی مصور از این حضور را تقدیم علاقه‌مندان می‌کنیم.
کد خبر: ۱۱۶
24 February 2016     -     ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه روز سه‌شنبه طی سخنانی در همایش بزرگ فاطمیون در ساری ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: حب اهلبیت(ع) معیاری است که انسان را به سعادت می رساند و وسیله ای برای تقرب حق تعالی و تحصیل سعادت محسوب می شود.

گزارش تصویری این مراسم معنوی را ببینید:گزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساریگزارش تصویری حضور و سخنرانی آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش فاطمیون ساری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: