مقام معظم رهبری :
شخص محترم رئیس قوه قضائیه، جناب آقای آملی، که بحمد الله از لحاظ فکر
و علم و نشاط کار و ابتکار و بسیاری ازخصوصیات مهم در مدیران کلان، برجسته
هستند.

تعداد بازدید: ۱۲۷۰
آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش بزرگ فاطمیون ساری، به تشریح فضائل اهلبیت عصمت و طهارت و مقام معنوی صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت.
کد خبر: ۱۱۴
24 February 2016     -     ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۰ تاریخ انتشار :
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه روز سه‌شنبه طی سخنانی در همایش بزرگ فاطمیون در ساری ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: حب اهلبیت(ع) معیاری است که انسان را به سعادت می رساند و وسیله ای برای تقرب حق تعالی و تحصیل سعادت محسوب می شود.

ایشان ادامه داد: خداوند به پیامبر می فرماید: ای پیامبر! به مردم بگو برای رسالت، از شما اجری نمی‌خواهم؛ مگر دوستی خویشاوندانم.

آیت الله آملی لاریجانی گفت: حب اهلبیت(ع) باطن انسان را تطهیر می‌کند و انسان را آماده انس با حق تعالی می‌سازد.

رئیس قوه قضاییه بیان داشت: یکی از راویان نزد امام باقر (ع )می‌رود و عرض می‌کند من به گناهانم که توجه می کنم، خیلی نگران می‌شوم و احساس نابودی می‌کنم؛ ولی یاد محبت شما که می‌افتم، آنگاه به نجات امیدوارم می شوم. امام باقر (ع) به آن راوی فرمود: آیا دین، جز محبت است.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به روایتی از جابربن عبدالله گفت: حضرت زهرا(س) در روز قیامت درحالیکه انبیا الهی و صدیقین و شهدا صف کشیده‌اند، وارد بهشت می‌شوند و ندایی از ناحیه حق تعالی می‌آید که ای محبوب من! از من بخواه و هر چه بخواهی من می‌دهم و شفاعت کن و حضرت زهرا می‌فرماید: خدایا فرزندان من و شیعیان من و دوستداران من و دوستداران فرزندان مرا دریاب و حق تعالی ندا می دهد که فرزندان ، شیعیان ومحبان فاطمه زهرا کجایند؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: